Wyślij wiadomość
Tel:
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Odpowiedzialność to zapewnienie jakości, jakość to życie marki.

Dom

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
dzięki za szybką dostawę, maszyna dotarła do nas w oczekiwanym czasie. Maszyna była używana normalnie, efekt leczenia jest bardzo dobry, dalsze działania firmy HLA są również bardzo przemyślane.

—— Ashok Gopinath

W maju 2016 r. Kupiliśmy od firmy HLA podwójne oczyszczanie oleju transformatorowego próżniowego. Od momentu otrzymania sprzętu, działało ono dobrze i może skutecznie zmniejszyć wilgotność naszego oleju transformatorowego poniżej <5 ppm, oszczędzając wiele kosztów dla naszej firmy. Po tym, jak nasza firma rozszerzy swoją działalność później, planujemy kupić inny sprzęt z Twojej firmy.

—— Pan Bakhytzhan

Jesteśmy małym producentem oleju słonecznikowego. W początkowej fazie kupiliśmy od tej firmy urządzenie do filtrowania oleju roślinnego ze stali nierdzewnej, aby oddzielić wilgoć od zanieczyszczeń w oleju słonecznikowym. Dzięki za twoją maszynę dobrej jakości, nasza firma jest zadowolona z tego produktu.

—— Alok Singh

W czerwcu 2017 r. Zakupiliśmy oczyszczacz oleju smarowego firmy HLA, który jest wykorzystywany głównie do oczyszczania zużytego oleju hydraulicznego, który wypływa z urządzeń do produkcji stali naszej firmy. Sprzęt działa tak dobrze, że może bardzo dobrze usuwać wodę i zanieczyszczenia z oleju hydraulicznego. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi filtracyjnemu dostarczonemu przez HLA.

—— Pan Bechir

 • Linia produkcyjna
  HLA ma kilka profesjonalnych linii produkcyjnych. Roczna zdolność produkcyjna 500 zestawów. Wszystkie maszyny są dobrej jakości, z eksportowanym standardem.

  Przyjmujemy standardowy pakiet eksportowy, stosujemy materiały ochrony środowiska, aby upewnić się, że opakowanie nadaje się do transportu na duże odległości.

 • OEM / ODM
  Możemy dostarczyć różne rozmiary i konfiguracje oczyszczania oleju

  Dostępne w wersji mobilnej lub stacjonarnej, sterownik PLC do pracy w pełni automatycznie i materiałów odpornych na wybuch, jest dostępny, kolor maszyny może podążać za klientem.

  Dostępne są więcej modeli:

  W pełni automatyczny oczyszczacz oleju

  Zamknięty oczyszczacz oleju

  Przeciwwybuchowy oczyszczacz oleju

  Mobilny zwiastun typu Oczyszczacz oleju

  Dostępne części dla opcji klienta:

  1. w pełni zamknięty dla ochrony maszyny do oczyszczania oleju (odporna na warunki atmosferyczne, próżni dowód, wodoodporny, pyłoszczelne itp.)

  2. Przyczepa ruchoma z zamkniętym typem może przenosić pracę na duże odległości w polu.

  3. Wybór innej pompy próżniowej, pompy olejowej i części elektrycznych (takich jak SCHNEIDER, SIEMENS, LEYBOLD, ABB, EDWARDS, PVR itp.)

  4. Kontroler PLC do pracy w pełni automatycznie i materiałów odpornych na wybuch

  5. Detektor wilgoci na linii, przepływomierz, tester lepkości, tester kwasowości itp.

 • R & D
  HLA ma profesjonalny zespół R & D z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie oczyszczania oleju, aby zapewnić maszyny do oczyszczania oleju o najlepszej jakości i wysokiej stabilności.

  Współpraca ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą. HLA otrzymuje kilka patentów krajowych, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Szczegóły kontaktu
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Kevin

Tel: +8613271950045

Faks: 86-23-81691741

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
No.94, North Road of College Town, Shapingpa District, Chongqing, Chiny
Tel:86-23-81691741
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Maszyna do oczyszczania oleju transformatorowego dostawca. © 2018 - 2024 oilpurifiermachine.com. All Rights Reserved.