Wyślij wiadomość
Tel:
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Odpowiedzialność to zapewnienie jakości, jakość to życie marki.

Dom

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy
Chiny Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem maszyn z Chin. Od czasu założenia HLA wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług w zakresie oczyszczania i suszenia powietrza dla wymagających aplikacji na skalę globalną.

Zakres naszych produktów i usług obejmuje szeroki zakres, w tym transformator do oczyszczania oleju, oczyszczacz oleju turbinowego, oczyszczacz oleju smarowego, filtrowanie oleju izolacyjnego, recykling oleju silnikowego, oczyszczanie oleju jadalnego, filtracja oleju hydraulicznego, filtracja oleju przekładniowego, filtracja oleju sprężarki, powietrze suszarka i odpowiedni sprzęt testujący. Linie produktów HLA zapewniają wydajne działanie urządzeń, zmniejszają problemy z ekologiczną utylizacją i pomagają klientom zaoszczędzić pieniądze.

W zależności od doświadczonych inżynierów, kompletne wsparcie techniczne, zaawansowana konstrukcja, ścisła linia kontroli jakości, szybkie i doskonałe serwisy posprzedażne. Oddajemy nasze wysiłki, aby zaprojektować i zbudować najbardziej efektywne, trwałe i przyjazne dla użytkownika urządzenia na rynku.

HLA są szeroko stosowane w projektach podstacji elektroenergetycznych, konstrukcji stalowych, metalurgii, motoryzacji, kolei, mórz, kopalni, lotnictwa, medycyny, chemikaliów, ropy naftowej itp. Nasze zasady działania i ochrony zmniejszają koszty konserwacji, przedłużają żywotność sprzętu, utrzymują pracę sprzętu w maksymalna wydajność, zapobieganie przestojom i spełnianie dzisiejszych wymagań ekologicznych.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : HLA

Ilość pracowników : 20~200

Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co Ltd jest profesjonalnym producentem na dużą skalę wszystkich rodzajów oczyszczania oleju, integrując rozwój i produkcję razem. Nasze główne produkty to oczyszczacz oleju transformatorowego, oczyszczacz oleju smarowego, oczyszczacz oleju hydraulicznego, filtracja oleju roślinnego, oczyszczacz oleju kuchennego, oczyszczacz oleju turbiny, oczyszczacz oleju napędowego i pokrewne produkty testowe oleju. Nasza firma powstała w 2010 roku i mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży oczyszczania oleju. Położone w Chongqing, cieszymy się wygodnym transportem wodnym, lądowym i lotniczym.

Nasza firma zatrudnia ponad 150 pracowników; dzięki wysiłkom całego naszego personelu staliśmy się głównym producentem. HLA nieustannie dążyło do poprawy jakości produktów, wprowadzając niemiecką technologię najwyższej jakości i technologię odgazowywania Von Spro. Ponadto stosujemy najnowocześniejszą farbę odporną na ścieranie, co daje naszej firmie dobre możliwości techniczne. Nasza roczna zdolność produkcyjna osiągnęła 500 zestawów.

Obecnie oczyszczacz oleju HLA jest już eksportowany do Ameryki, Francji, Arabii Saudyjskiej, Indonezji, Kenii i 30 innych krajów i regionów. Nasza firma zawsze koncentrowała się na badaniach, rozwoju i innowacji, a ostatnio opracowała nową instalację do destylacji, która może oddawać zużyty olej do oleju bazowego i oleju napędowego. W 2017 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO14001 w zakresie zarządzania środowiskiem, teraz uzyskaliśmy certyfikat ISO9001 i CE na początku 2018 roku.

HLA zainicjuje drugi etap naszej strategii rozwoju. Nasza firma uważa, że ​​"rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobra obsługa posprzedażna" są naszym założeniem. Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów w celu wzajemnego rozwoju i korzyści. Zachęcamy potencjalnych kupujących do skontaktowania się z nami.

Usługowe

Od momentu założenia naszej firmy, poświęcamy nasze wysiłki na rzecz opracowania lepszych oczyszczaczy do oszczędzania energii. Dzięki intelektualnemu wsparciu tworzą nas pierwszorzędni eksperci do spraw oczyszczania oleju i zachęcani przez

nowoczesny mechanizm zarządzania firmy, opracowaliśmy dwanaście serii produktów, w tym setki modeli oczyszczania oleju, takich jak oczyszczacz oleju transformatorowego, oczyszczacz oleju smarowego, oczyszczacz oleju turbinowego, oczyszczacz oleju kuchennego, oczyszczacz oleju napędowego, recykling oleju silnikowego, oczyszczanie oleju silnikowego , oczyszczacz oleju opałowego, odśrodkowy oczyszczacz oleju, ciężki

separator wody olejowej, oczyszczacz oleju hydraulicznego itp.

Nasz sprzęt może być stosowany na wielu polach, takich jak energia elektryczna, chemia naftowa, przemysł hutniczy, górnictwo, lotnictwo, kolej okrętowa i tak dalej.

Przestrzegamy zasady wzajemnej korzyści i korzyści dla wszystkich. Dzięki szczerej i pragmatycznej postawie pracy chcielibyśmy otworzyć nowe oczyszczanie oleju z naszymi klientami.

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażowe / bezpłatne oznaczanie próbek

HLA oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne doradztwo. Dla użytkowników dostępny jest każdy rodzaj wsparcia technicznego. Proponujemy projektowanie postępującego rozwiązania dla wszystkich dystrybutorów i użytkowników.

Szybka dostawa 7-20 dni

Posiadamy masową produkcję i magazyn i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni. W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.

24-godzinny serwis posprzedażowy

Bezpłatna naprawa gwarancyjna (w tym robocizna i materiał): bezpłatna usługa naprawy w okresie gwarancji jakości oraz uzasadniona opłata za części zamienne i utrzymanie serwisu po okresie gwarancji jakości. Nigdy nie zwalniamy naszych obowiązków z wad posiadanych przez produkt.

Czas odpowiedzi: po otrzymaniu powiadomienia użytkownika zapewniamy 24-godzinną pomoc techniczną po sprzedaży.

Części zamienne: niezbędne części zamienne są dostarczane wraz z produktami dla klientów.

Bezpłatne szkolenie techniczne: integracyjne i normatywne szkolenia technologiczne są dostępne bezpłatnie dla klientów przez nasz personel techniczny, aby zapewnić im umiejętność regularnej obsługi sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać małe problemy.

Badanie telefoniczne: nasz zespół posprzedażny będzie telefonować do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby monitorować stan techniczny produktów, a także, w razie potrzeby, odkrywać i rozwiązywać problemy.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszych urządzeń do oczyszczania oleju, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje zapytania na nasz adres e-mail: sales@hlamec.com i cieszymy się, że będziemy z Tobą współpracować.

Firma Zespół

HLA łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię razem dla wysoko wykwalifikowanego profesjonalnego zespołu. Posiadamy dział badawczo-rozwojowy, dział QC, dział obsługi posprzedażowej, dział produkcji i dział sprzedaży, łącznie około 200 osób. Rozwój oprogramowania, projektowanie sprzętu i testowanie sprzętu kończą nasi profesjonalni technicy. W miarę rozwoju naszej działalności witamy więcej przyjaciół.

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
No.94, North Road of College Town, Shapingpa District, Chongqing, Chiny
Tel:86-23-81691741
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Maszyna do oczyszczania oleju transformatorowego dostawca. © 2018 - 2024 oilpurifiermachine.com. All Rights Reserved.